• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • Shtëpi
 • Produktet
 • Argëtim interaktiv
 • Kostum animatronik
 • Shitet kostum realist i dinosaurëve në Parkun argëtues Walking Life size

  • Modeli:Kostum dinosauri
  • Madhësia: 4M
  • Ngjyrë:të personalizuara
  • Fuqia:800-1200 W
  • MOQ: 1
  • Koha e udhëheqjes:15-30 ditë
  • Opsionale: Brushing, veshje me rrotull
  Etiketa:Inosauri Skeleton Cast, Skelete Dinozaur të varur, skelet dinosauri, Skulpturë Skeleti Dinozauri, blej kopje të skeletit të dinosaurëve

  恐龙

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT

                       e290bd14

  Emri i produktit: Shitet kostum realist i dinosaurëve në Parkun argëtues Walking Life Kostum dinosauri animatronik i madhësisë së jetës Ky kostum dinosauri është bërë për parkun e dëfrimit të dinozaurëve në natyrë Gjatësia e këtij dinosauri është 4 metra Ngjyra dhe madhësia mund të personalizohen Ky kostum dinosauri me këmbë të fshehura t-rex është përshtatur për të bashkëvepruar me njerëzit në parkun argëtues, ju mund të zgjidhni ngjyrën dhe llojet e dinosaurëve që ju pëlqejnë.   Informacione për dinosaurët animatronik

  Lëvizjet:1.Gojë hapet dhe mbyllet 2.koka majtas dhe djathtas 3.qafa lart poshtë 4.koka lart e poshtë 5.lëkundje bishti

  Tingulli:Dinozauri që gjëmon

  Fuqia:800-1200 w

  Hyrja:AC 110/220V,50-60HZ Prizë:Priza Euro/Standardi Britanik/SAA/C-UL/ose varet nga kërkesa Mënyra e kontrollit:Automatik/Infra të kuqe/ telekomandë/monedhë/buton/zë/prek/temperaturë/xhirim etj. Shkalla e hidroizolimit:IP66 Kushtet e punës:Diell, shi, buzë detit Funksioni opsional:Tingulli mund të rritet në 128 lloje Tym/ujë./ rrjedh gjak / nuhatje / ndryshon ngjyrën / ndryshon dritat / ekranin LED etj. interaktive (Gjurmimi i vendndodhjes) / konvertimi (aktualisht vetëm kineze)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

  MATERIALET KRYESORE

  主要材料和证书

  Të gjithë furnizuesit e materialeve dhe aksesorëve janë kontrolluar nga departamenti ynë i blerjeve.Ata të gjithë kanë certifikatat e nevojshme përkatëse, si CE, UL, ISO9001:2008, dhe kanë arritur standarde të shkëlqyera për mbrojtjen e mjedisit.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  生产过程

  1. Kutia e kontrollit: Kutia e kontrollit të gjeneratës së katërt e zhvilluar në mënyrë të pavarur. 2. Korniza mekanike: çelik inox dhe motorë pa furça janë përdorur për të bërë dinosaurët për shumë vite.Korniza mekanike e çdo dinosauri do të testohet vazhdimisht dhe funksionalisht për të paktën 24 orë përpara se të fillojë procesi i modelimit. 3. Modelimi: Shkuma me densitet të lartë siguron që modeli të duket dhe ndjehet i cilësisë më të lartë. 4. Gdhendja: Mjeshtrat profesionistë të gdhendjes kanë më shumë se 10 vjet përvojë.Ata krijojnë përmasat e përsosura të trupit të dinosaurëve bazuar absolutisht në skeletet e dinosaurëve dhe të dhënat shkencore.Tregojuni vizitorëve tuaj se si dukeshin në të vërtetë periudhat e Triasikut, Jurasikut dhe Kretakut! 5. Pikturë: Mjeshtri i pikturës mund të pikturojë dinosaurët sipas kërkesave të klientit.Ju lutemi jepni ndonjë dizajn 6. Testimi përfundimtar: Çdo dinosaur gjithashtu do të testohet vazhdimisht një ditë përpara dërgimit. 7. Në magazinë: Ne mbajmë më shumë se 30 grupe dinosaurësh në magazinë për zgjedhje. 8. Paketimi: Qeset me flluska mbrojnë dinosaurët nga dëmtimi.Filmi PP rregullon qeset me flluska.Çdo dinosaur do të paketohet me kujdes dhe do të fokusohet në mbrojtjen e syve dhe gojës.Kutia e kontrollit do të vendoset në aviacion. 9. Transporti: Chongqing, Shenzhen, Shanghai, Qingdao, Guangzhou, etj.Ne pranojmë transport tokësor, ajror, detar dhe transport ndërkombëtar multimodal. 10. Pastrimi: Ne jemi fabrika profesionale e eksportit të dinosaurëve animatronikë.Ne kemi përvojë të Evropës, Afrikës së Jugut, Azisë Lindore dhe Jugore, Australisë, Amerikës së Veriut, Amerikës së Jugut, etj.Vendet kryesore përfshijnë Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Kanadaja, Brazili, Argjentina, Japonia, Filipinet, Malajzia, Australia, Rusia, Tajlanda, Emiratet e Bashkuara Arabe, Polonia, Spanja, Gjermania, Kroacia, etj. 11. Instalimi në vend: Ne do të dërgojmë inxhinierë në vendin e klientit për të instaluar dinosaurët.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  设计案例

  Dizajni mekanik: Ne bëjmë një dizajn mekanik për çdo dinosaur, duke i siguruar atyre një kornizë të mirë.Kjo siguron që flukset e tyre të ajrit dhe pjesët e tjera lëvizëse të mund të funksionojnë pa fërkime, duke përmirësuar masivisht jetën e shërbimit! Qëndrimi dhe dizajni i ngjyrave të Dinos: Ne dizajnojmë qëndrime të dinosaurëve, veçori të detajuara dhe ngjyra përpara se të fillojë prodhimi.Kjo siguron që ju të merrni saktësisht atë që dëshironi. Dizajn grafik: Ju na jepni foto dhe plane, ne ju kthejmë një ekspozitë të tërë dinosaurësh! Dizajni i detajeve të ekspozitës: Dizajni i hollë i detajeve i tregon klientit skenën përfundimtare të ekspozitës.Ne ofrojmë gjithashtu hartimin e planeve, projektimin e dino fakteve, dizajnimin e reklamave, etj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

  更多产品

  dino mbështetës i vërtetë dino i gjallë dino animatro dinosauri dinozauri mekanik dinozauri robot modeli i dinosaurëve roboti mekanik i modelit të dinosaurëve për shitje dekorimi i parkut të dinosaurëve rekuizita për dekorimin e parkut të dinosaurëve animuar animuar animatronic dinosaur park zbavitjeje dinosauri dinosauri në botë madhësia e jetës dinosaur dinosaur animatronic dinosauri dinozaur dinozaur dinozaur dinosaur për shitje per park zbavites dekor te jashtem ekspozita e jashtme ekspozite animatronic dino shitet animatronic dino model simulimi dino reklama kostum dinosauri për të rritur kostum mekanik dinozauri kostum realist dinozauri kostum për të rritur

  Zigong sanhe bashkë teknologji robotike., Ltd

  Na kontaktoni

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • Nr.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sichuan Province, Kinë

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns