• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • Shtëpi
 • Produktet
 • Argëtim interaktiv
 • Kostum animatronik
 • Fabrika e kostumeve të dinosaurëve në Kinë

  • Modeli:modeli animatronik
  • Madhësia:4 m
  • Ngjyrë:të personalizuara
  • Fuqia:110/220V,50/60Hz,400-3000W
  • MOQ: 1
  • Koha e udhëheqjes:15-30 ditë
  • Opsionale: Brushing, veshje me rrotull
  Etiketa:Inosauri Skeleton Cast, Skelete Dinozaur të varur, skelet dinosauri, Skulpturë Skeleti Dinozauri, blej kopje të skeletit të dinosaurëve

  恐龙

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT

         恐龙衣服4米

  Emri i produktit: Fabrika e kostumeve të dinosaurëve të Kinës trex dilophosaurus velociraptor Kostum realist i dinosaurëve Kostum dinosauri animatronik i madhësisë së jetës Ky kostum dinosauri u krijua për të bashkëvepruar me njerëzit Gjatësia e këtij dinosauri është 4 metra Ngjyra dhe madhësia mund të personalizohen Kjo është një veshje e lehtë për t'u veshur dhe hequr nga performanca e dinosaurëve, e drejtuar nga një person i vetëm, me peshë të lehtë, e lehtë për t'u përdorur.Mund të ecë, të vrapojë, të përshtatshme për parqe zbavitëse ose qendra tregtare për të tërhequr turma shfaqjesh promovuese.   Informacione për dinosaurët animatronik

  Lëvizjet:1. ecje 2. goja hap mbyll 3. syte vezullojne 4. koka lart poshte 5. koka majtas djathtas 6. vrap

  Tingulli:Dinozauri që gjëmon

  Fuqia:800-1200 w

  Hyrja:AC 110/220V,50-60HZ Prizë:Priza Euro/Standardi Britanik/SAA/C-UL/ose varet nga kërkesa Mënyra e kontrollit:Automatik/Infra të kuqe/ telekomandë/monedhë/buton/zë/prek/temperaturë/xhirim etj. Shkalla e hidroizolimit:IP66 Kushtet e punës:Diell, shi, buzë detit Funksioni opsional:Tingulli mund të rritet në 128 lloje Tym/ujë./ rrjedh gjak / nuhatje / ndryshon ngjyrën / ndryshon dritat / ekranin LED etj. interaktive (Gjurmimi i vendndodhjes) / konvertimi (aktualisht vetëm kineze)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

  MATERIALET KRYESORE

  主要材料和证书

  Të gjithë furnizuesit e materialeve dhe aksesorëve janë kontrolluar nga departamenti ynë i blerjeve.Ata të gjithë kanë certifikatat e nevojshme përkatëse, si CE, UL, ISO9001:2008, dhe kanë arritur standarde të shkëlqyera për mbrojtjen e mjedisit.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

  生产过程

  1. Kutia e kontrollit: Kutia e kontrollit të gjeneratës së katërt e zhvilluar në mënyrë të pavarur. 2. Korniza mekanike: çelik inox dhe motorë pa furça janë përdorur për të bërë dinosaurët për shumë vite.Korniza mekanike e çdo dinosauri do të testohet vazhdimisht dhe funksionalisht për të paktën 24 orë përpara se të fillojë procesi i modelimit. 3. Modelimi: Shkuma me densitet të lartë siguron që modeli të duket dhe ndjehet i cilësisë më të lartë. 4. Gdhendja: Mjeshtrat profesionistë të gdhendjes kanë më shumë se 10 vjet përvojë.Ata krijojnë përmasat e përsosura të trupit të dinosaurëve bazuar absolutisht në skeletet e dinosaurëve dhe të dhënat shkencore.Tregojuni vizitorëve tuaj se si dukeshin në të vërtetë periudhat e Triasikut, Jurasikut dhe Kretakut! 5. Pikturë: Mjeshtri i pikturës mund të pikturojë dinosaurët sipas kërkesave të klientit.Ju lutemi jepni ndonjë dizajn 6. Testimi përfundimtar: Çdo dinosaur gjithashtu do të testohet vazhdimisht një ditë përpara dërgimit. 7. Në magazinë: Ne mbajmë më shumë se 30 grupe dinosaurësh në magazinë për zgjedhje. 8. Paketimi: Qeset me flluska mbrojnë dinosaurët nga dëmtimi.Filmi PP rregullon qeset me flluska.Çdo dinosaur do të paketohet me kujdes dhe do të fokusohet në mbrojtjen e syve dhe gojës.Kutia e kontrollit do të vendoset në aviacion. 9. Transporti: Chongqing, Shenzhen, Shanghai, Qingdao, Guangzhou, etj.Ne pranojmë transport tokësor, ajror, detar dhe transport ndërkombëtar multimodal. 10. Pastrimi: Ne jemi fabrika profesionale e eksportit të dinosaurëve animatronikë.Ne kemi përvojë të Evropës, Afrikës së Jugut, Azisë Lindore dhe Jugore, Australisë, Amerikës së Veriut, Amerikës së Jugut, etj.Vendet kryesore përfshijnë Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Kanadaja, Brazili, Argjentina, Japonia, Filipinet, Malajzia, Australia, Rusia, Tajlanda, Emiratet e Bashkuara Arabe, Polonia, Spanja, Gjermania, Kroacia, etj. 11. Instalimi në vend: Ne do të dërgojmë inxhinierë në vendin e klientit për të instaluar dinosaurët.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  设计案例

  Dizajni mekanik: Ne bëjmë një dizajn mekanik për çdo dinosaur, duke i siguruar atyre një kornizë të mirë.Kjo siguron që flukset e tyre të ajrit dhe pjesët e tjera lëvizëse të mund të funksionojnë pa fërkime, duke përmirësuar masivisht jetën e shërbimit! Qëndrimi dhe dizajni i ngjyrave të Dinos: Ne dizajnojmë qëndrime të dinosaurëve, veçori të detajuara dhe ngjyra përpara se të fillojë prodhimi.Kjo siguron që ju të merrni saktësisht atë që dëshironi. Dizajn grafik: Ju na jepni foto dhe plane, ne ju kthejmë një ekspozitë të tërë dinosaurësh! Dizajni i detajeve të ekspozitës: Dizajni i hollë i detajeve i tregon klientit skenën përfundimtare të ekspozitës.Ne ofrojmë gjithashtu hartimin e planeve, projektimin e dino fakteve, dizajnimin e reklamave, etj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

  更多产品

  kostum animatronic madhësia e jetës kostum dinosauri jeta si kostum dinosauri kostum animatronic dinosauri kostum animatronic për shitje blej kostum dinosauri animatronic për të rritur

  Zigong sanhe bashkë teknologji robotike., Ltd

  Na kontaktoni

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • Nr.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sichuan Province, Kinë

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns