• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
Blog_01
 • Shtëpi
 • Lajme
 • Lajme

  04-20 2022

  The first Zigong Lantern Festival in Jinshitan will be lit on April 28

  Festivali i parë i fenerëve Zigong në Jinshitan ...

  Festivali i parë i Fenerëve Zigong në Jinshitan do të ndizet më 28 Prill Do të mbahet Panairi i parë i Fenerëve Zigong...

  04-13 2022

  The design and production of lanterns and dinosaur models have been added to zigong’s distinctive business scope

  Projektimi dhe prodhimi i fenerëve dhe dinos...

  Dizajni dhe prodhimi i modeleve të fenerëve dhe dinosaurëve i janë shtuar qëllimit të veçantë të biznesit të Zigong ...

  04-08 2022

  With lights as Bridges, Zigong lanterns tell Chinese stories

  Me dritat si Urat, fenerët Zigong i tregojnë Ch...

  Me drita si ura, fenerët Zigong tregojnë histori kineze Ekspozita botërore 2020 në Dubai përfundoi më 31 mars pas 182 ditësh.Në orën 22:00,...

  25-03 2022

  Zigong lanterns send best wishes to the people of Taiwan

  Fenerët Zigong u dërgojnë urimet më të mira njerëzve ...

  Fenerët Zigong u dërgojnë urimet më të mira popullit të Tajvanit Li Kunxuan, president i një shoqate kulturore në kontenë Yunlin, provincën e Tajvanit, mori ...

  03-16 2022

  The latest product of Sanhe Robot

  Produkti më i fundit i Sanhe Robot

  Produkti më i fundit i trenit të dinosaurëve Sanhe Robot Custom T-Rex: Forma e përgjithshme është T-Rex dhe lëvozhga e vezës, treni përbëhet nga tre c...

  03-07 2022

  Three provincial standards (Zigong lantern and dinosaur) will be implemented from April 1

  Tre standarde provinciale (fener Zigong dhe ...

  Tre standarde provinciale (feneri Zigong dhe dinosauri) do të zbatohen nga 1 prilli Më 24 shkurt, Administrata e Mbikëqyrjes së Tregut provincial...

  03-01 2022

  China’s largest dinosaur park is set to open in Zigong, Sichuan province in the summer of 2022

  Parku më i madh i dinosaurëve në Kinë është vendosur në...

  Parku më i madh i dinosaurëve në Kinë do të hapet në Zigong, provincën Sichuan në verën e vitit 2022 Zigong ka tre mrekulli: industria e kripës...

  02-21 2022

  Lanterns lit up across China to celebrate the Lantern Festival

  Fenerë u ndezën në të gjithë Kinën për të festuar L...

  Fenerë të ndezur në të gjithë Kinën për të festuar Festën e Fenerëve Më 15 shkurt 2022, po vjen Festivali i Fenerëve, i shoqëruar nga familjarët dhe...

  02-14 2022

  Zigong Chinese Lantern World for the sixth time on the top ten national hot scenic spots!

  Zigong Chinese Lantern World për të gjashtën herë...

  Zigong Chinese Lantern World për herë të gjashtë në dhjetë pikat më të mira skenike kombëtare!Sipas raportit të Udhëtimit të Festivalit të Pranverës në Ye...

  02-07 2022

  Zigong lanterns at the Beijing Winter Olympics

  Fenerë Zigong në Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit

  Fenerë Zigong në Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit Qendra kryesore mediatike për Lojërat Olimpike dhe Paralimpike Dimërore Pekin 2022 ka hapur dyert e saj për të...

  01-25 2022

  Zigong lanterns have been lit in Tourette Park in The city of Blaeniac, France

  Fenerët Zigong janë ndezur në Tourette Park ...

  Fenerët Zigong janë ndezur në Tourette Park në qytetin e Blaeniac, Francë Që nga dhjetori i kaluar, më shumë se 40 ...

  01-19 2022

  Sichuan Zigong simulated dinosaur was exported to Europe from Chengdu International Railway Port

  Dinozauri i simuluar i Sichuan Zigong u eksportua ...

  Dinozauri i simuluar i Sichuan Zigong u eksportua në Evropë nga Porti Ndërkombëtar i Hekurudhave Chengdu Mësohet nga hekurudha ndërkombëtare Chengdu...

  123Tjetra >>> Faqe 1/3

  Zigong sanhe bashkë teknologji robotike., Ltd

  Na kontaktoni

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • Nr.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sichuan Province, Kinë

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns