• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
Блог_01
 • Дома
 • Вести
 • Вести

  08-09 2023 година

  Кралевите на морето за кои не знаете

  Кралевите на морето за кои не знаете

  Кралевите на морето за кои не знаете Кога размислуваме за праисториски животни, првото нешто што ни паѓа на ум се диносаурусите.Дино...

  07-13 2023 г

  ние повторно ќе учествуваме во IAAPA Европа

  ние повторно ќе учествуваме во IAAPA Европа

  Повторно ќе учествуваме во IAAPA Европа Да, тоа е точно!Во септември ќе учествуваме на ИААПА Европа, кој повторно ќе се одржи по три...

  06-21 2023 година

  Еден од традиционалните кинески фестивали: Фестивал на брод со змејови

  Еден од традиционалните кинески фестивали: Змеј...

  Еден од традиционалните кинески фестивали: Фестивал на брод со змејови Фестивалот на бродот змеј е еден од четирите традиционални кинески фестивали, заедно со С...

  05-10 2023 година

  Најновите свилени лампиони од Zigong Sanhe Robot

  Најновите свилени лампиони од Zigong Sanhe Robot

  Најновите свилени лампиони од Zigong Sanhe Robot Неодамна го завршивме проектот за карневалски парк на тема диносауруси кој комбинира свилени лампиони и механички ди...

  04-14 2023 г

  Други интересни интерактивни производи

  Други интересни интерактивни производи

  Други интересни интерактивни производи за забавен парк Сите знаеме дека забавниот парк или тематски парк сака да привлече посетители.Покрај хави...

  03-24 2023 година

  Комбинација од различни диносауруси за паркот на диносаурусите

  Комбинација од различни диносауруси за диноза...

  Комбинација од различни диносауруси за паркот на диносаурусите Дали некогаш сте биле во забавен парк за диносауруси како турист?Дали гледате модели на диносауруси на...

  03-07 2023 година

  Како би сакале да го украсите Божиќ оваа година?

  Како би сакале да го украсите Божиќ оваа...

  Како би сакале да го украсите Божиќ оваа година?Дали сте загрижени за новогодишните украси оваа година?Има ли подобра алтернатива за Божиќ...

  02-23 2023 г

  Дали некогаш сте замислиле да живеете во исто време со диносаурусите?

  Дали некогаш сте замислиле да живеете во исто време...

  Дали некогаш сте замислиле да живеете во исто време со диносаурусите?Кога сме деца, знаеме за диносаурусите од книги, ТВ и Интернет.За овие...

  02-09 2023 година

  За што може да се користат костими на диносауруси?

  За што може да се користат костими на диносауруси?

  За што може да се користат костими на диносауруси?Извор од: Sanhe Робот костими за диносаурус е еден од најпопуларните...

  02-02 2023 година

  Свилени фенери за кинеска нова година

  Свилени фенери за кинеска нова година

  Свилени фенери за 2023 Кинеска Нова Година Кинеската Нова Година сега е популарно позната како пролетен фетивал, започнува од почетокот на пролетта (на ...

  11-25 2022 година

  Компанијата Zigong Lantern го создаде фестивалот на светлината во Њујорк во 2022 година

  Компанијата Зигонг Лантерн ја создаде новата 2022 година...

  Компанијата Зигонг Лантерн го создаде фестивалот на светлината во Њујорк во 2022 година На 9 ноември, фенерите на Зигонг беа прикажани на фестивалот на светлината Bright Star City 2022 година, дозволувајќи им на локалното население во Њујорк да го почувствуваат ...

  11-11 2022 година

  Петтата изложба на кинески фенери „Дива светлина“ ја осветлува Ирска

  Петтиот кинески фенер „Дива светлина“...

  Петтата изложба на кинески фенери „Wild Light“ ја осветли Ирска На 28 октомври, 5-та изложба на кинески фенери „Wild Light“ беше отворена во зоолошката градина во Даблин во Дабл...

  12345Следно >>> Страница 1/5

  Zigong Sanhe роботска технологија ко., Ltd

  Контактирајте не

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • бр.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sechuan Province, Кина

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns