• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • Shtëpi
 • Produktet
 • Festivali i fenerëve
 • Fener mëndafshi artizanal kinez dekorativ me metal dhe drita led të kursimit të energjisë për ambiente të brendshme dhe të jashtme

  • Modeli:festivali i fenerëve
  • Madhësia:të personalizuara
  • Ngjyrë:të personalizuara
  • Fuqia:110/220V,50/60Hz,400-3000W
  • MOQ: 1
  • Koha e udhëheqjes:15-30 ditë
  • Opsionale: Brushing, veshje me rrotull
  Etiketa:Inosauri Skeleton Cast, Skelete Dinozaur të varur, skelet dinosauri, Skulpturë Skeleti Dinozauri, blej kopje të skeletit të dinosaurëve
  përshkrim i produktit

   H9ed62fa02d2a4b62b0cbd421908cb318q (1)

  Emri i produktit:Kinez fanar mëndafshi artizanal dekorativ me metal dhe drita led të kursimit të energjisë për ambiente të brendshme dhe të jashtme

  Fenerë mëndafshi të punuar me dorë u bënë për dekorimin e korridorit të festivalit të fenerëve

  Këta fenerë mëndafshi të përdorur për të dekoruar shëtitoren janë krijuar sipas temave të ndryshme dhe janë të përshtatshëm për ekspozita të parkut tematik të fenerëve në shkallë të gjerë. Mund të kombinohen me atmosferën e festivalit për të krijuar, si Viti i Ri Kinez, Krishtlindjet, etj., dhe këta fenerë janë të papërshkueshëm nga uji, mund të përdoren jashtë.

  Informacion për fenerin e mëndafshit

  Madhësia: Madhësia e personalizuar

  Materiali: çelik, pëlhurë mëndafshi, dritë e kursimit të energjisë

  Lëvizja:1. Shkëlqyeshëm2. Muzika (prodhoni lëvizje sipas kërkesës suaj)

  Ngjyrë: Ngjyra është opsionale

  MOQ: një enë 40HQ

  Teknika: 4 grupe programesh lëvizjeje, 2 efekte zanore, rregullim i lëvizjes

  Kontrolli: Sensori infra të kuqe / telekomanda / kutia e monedhave / kutia e butonave

  Fuqia: 110/220V 50/60Hz

  Prizë: Priza Euro / Standardi Britanik / SAA / C-UL / ose varet nga kërkesa

  Përdorimi: Dekorimi i festivalit, këndi i lojërave i jashtëm dhe i brendshëm, dekorimi i qendrës tregtare, dekorimi i kopshtit, parku i temave, parku argëtues, muzeu, qendra filmike, sheshi, karnavalet, etj.

  Vërejtje:

  1. Gjatësia e produktit matet me rruazë.Lartësia është për referencë, është e ndryshme për modelime të ndryshme.

  2. Përmasa të tjera është gjithashtu në dispozicion.nga 1-50 m e gjate. 3. Lëvizja dhe funksioni mund të personalizohen.

  4. Ne mund të prodhojmë animatronics me motor pa furçë dhe sistem pneumatik.

  5. Ne ofrojmë aksesorë IP66 për përdorim në natyrë.

  HTB1.PrRaVP7gK0jSZFjq6A5aXXaF

  Paketimi & Transporti

  Paketimi: Paketim me rënie ose paketim të montuar

  Paketa: Flluskë / plastikë / druri / këllëf / ajri, varet nga zgjedhja e klientëve

  Transporti: Shenzhen, Chongqing, Shanghai, Guangzhou, etj. Ne pranojmë transportin tokësor, ajror, detar dhe transportin multimodal ndërkombëtar.

  Koha e dërgimit: 10 ~ 30 ditë, varet nga sasia e porosisë

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia
  Shërbimi ynë

  1.Dizajni: Ne ofrojmë planifikimin e projektit, vizatimin CAD, dizajnimin e produktit sipas nevojave.

  2. Personalizimi: Nga dizajni, përdorimi i materialit, funksioni, metoda e kontrollit, Aplikojmë shërbim të plotë të personalizuar.

  1).Materiali opsional për formën: sfungjer me densitet të lartë, sfungjer rezistent ndaj flakës, shkumë, dru, tekstil me fije qelqi, pëlhurë, lesh i vërtetë, gëzof artificial, pendë, silikoni mikro tjerr, silikon, PU, ​​EVA, fibër karboni

  2).Materiali me ngjyra opsionale: Bojë vaji, pigment akrilik, llak nitro, bojë automobilistike, nëse keni nevojë të personalizoni shërbimin, ju lutemi pyesni.

  3.Instalimi dhe vendosja: Ne ofrojmë shërbimin e instalimit dhe vendosjes së produktit, sfondit dhe efekteve speciale.

  4. Garancia: 1.5 vit garanci e cilësisë.

  5. Mbështetja teknike dhe: Përgjigje në 24 orë, shërbim 2-vjeçar pa pagesë i softuerit dhe përmirësimit të harduerit.

  kompania e Informacionit

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia

   HTB17esfNVXXXXcDXVXXq6xXFXXXl

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia
  FAQ
  1, pse të na zgjidhni ne? A.Ne do t'ju ofrojmë video reklamimi 3D për t'ju ndihmuar të përhapni parkun ose qendrën tuaj tregtare. Shërbimi me një ndalesë mund t'ju ndihmojë të zgjidhni çdo problemrreth produktitpërpara se të operoni dhe të bëni biznes. B.Nr.1 shuma e sigurimit tregtar për të garantuar cilësinë dhe shërbimin. C.Dy punëtori reale metetë vjet përvojë prodhimi, dhe më shumë se gjashtë vjet operacion profesional të eksportit D.Sistemi i përcjelljes me cilësi strikte duke filluar nga porosia E.24 orë shërbim pas shitjes 2. a mund të ofroni produkt të personalizuar dhe të personalizuar?, të tilla si fanar Po !Nga dizajni, përdorimi i materialit, funksioni, madhësia, ngjyra, zëri, metoda e kontrollit, ne aplikojmë shërbim të personalizuar të plotë me porosi. 3. mund të pranoni termin OEM ose ODM? Po!OEM dhe ODM janë në dispozicion. ju mund të ofroni foto të produktit që ju nevojitet, ne do t'i prodhojmë ato mirë në 10-60 ditë. 4.Si për MOQ? një kontejner 40HQ. shfaqja e produktit për fenerët kinezë për festivalin e krishtlindjeve, dekorim me dritë LED, dekorim i jashtëm 3d i jashtëm, dekorim i Krishtlindjeve në natyrë, drite led i madh në natyrë, dekorime të Krishtlindjeve për drerë të jashtëm, ndriçojnë dekorimet e jashtme të Krishtlindjeve dekorime Krishtlindjesh në natyrë në natyrë për dekorim të jashtëm në shtëpi dekorime për krishtlindjet dritat e jashtme fener tregojnë fenerin e parkut tematik të vitit të ri festivalin e fenerit zigong fenerin e fenerit tradicional kinez tregon fenerin e festivalit kinez të vitit të ri fenerin zigong

  Zigong sanhe bashkë teknologji robotike., Ltd

  Na kontaktoni

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • Nr.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sichuan Province, Kinë

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns