• sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • sns sns
 • Дома
 • Производи
 • Фестивал на фенери
 • Кинески рачен свилен лампион украсен со метални и лед светла за заштеда на енергија за внатрешни и надворешни работи

  • Модел:фестивал на фенери
  • Големина:прилагодени
  • Боја:прилагодени
  • Моќност:110/220V,50/60Hz,400-3000W
  • MOQ: 1
  • Водечко време:15-30 дена
  • Изборен: Четкање, ролна облога
  Тагови:костур од иносаурус, висечки скелети од диносаурус, скелет од диносаурус, скулптура од скелет на диносаурус, купете реплика од скелет од диносаурус
  Опис на производот

   H9ed62fa02d2a4b62b0cbd421908cb318q (1)

  Име на производ: Кинески рачен свилен фенер, украсен со метални и лед светла за заштеда на енергија за внатрешен и надворешен простор

  Рачно изработени свилени лампиони беа направени за украсување на ходникот на фестивалот на фенери

  Овие свилени фенери што се користат за украсување на шеталиштето се создадени според различни теми, и се погодни за големи изложби на тематски паркови со фенери. се водоотпорни, може да се користат на отворено.

  Информации за свилен фенер

  Големина: Прилагодена големина

  Материјал: челик, свилена ткаенина, светло за заштеда на енергија

  Движење:1. Светлосен2. Музика (продуцирајте движење според вашето барање)

  Боја: Бојата е изборна

  MOQ: еден контејнер од 40 HQ

  Техника: 4 комплети програми за движење, 2 звучни ефекти, прилагодливи поставки за движење

  Контрола: Инфрацрвен сензор / далечински управувач / кутија за монети / кутија со копчиња

  Моќ: 110/220V 50/60Hz

  Приклучок: Евро приклучок / Британски стандард / SAA / C-UL / или зависи од барањето

  Употреба: Фестивалска декорација, игралиште на отворено и затворено, декорација на трговски центар, декорација на градина, забавен парк, забавен парк, музеј, филмски центар, плоштад, карневал итн.

  Забелешка:

  1. Должината на производот се мери со пршлен.Висината е за референца, таа е различна за различно моделирање.

  2. Друга големина е исто така достапна.должина од 1-50 m. 3. Движењето и функцијата може да се прилагодат.

  4. Можеме да произведуваме аниматроника со мотор без четки и пневматски систем.

  5. Ние обезбедуваме IP66 додатоци за надворешна употреба.

  HTB1.PrRaVP7gK0jSZFjq6A5aXXaF

  Пакување и испорака

  Пакување: Соборено пакување или склопено пакување

  Пакет: Меур/пластика/дрвен/кутија/Авион, зависи од изборот на клиентите

  Испорака: Шенжен, Чонгкинг, Шангај, Гуангжу, итн. Ние прифаќаме копнен, воздушен, поморски транспорт и меѓународен мултимодален транспорт.

  Време на испорака: 10 ~ 30 дена, зависи од количината на нарачката

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia
  Нашата услуга

  1. Дизајн: Обезбедуваме планирање на проекти, CAD цртеж, дизајн на производи според потребите.

  2. Персонализација: Од дизајн, употреба на материјал, функција, метод на контрола, Ние применуваме целосна персонализирана услуга.

  1).Изборен материјал за облик: Сунѓер со висока густина, сунѓер отпорен на пламен, пена, дрво, фиберглас, крпа, вистинско крзно, вештачко крзно, пердув, силикон за микро вртење, силикон, PU, ​​EVA, јаглеродни влакна

  2).Изборен материјал во боја: маслена боја, акрилен пигмент, нитро лак, автомобилска боја, доколку е потребно приспособете ја услугата, ве молиме распрашајте се.

  3. Инсталација и поставување: Обезбедуваме услуга за инсталација и поставување производи, позадина и специјални ефекти.

  4. Гаранција: 1,5 година гаранција за квалитет.

  5. Техничка и поддршка: Одговор за 24 часа, 2 години бесплатен софтвер и услуга за надградба на хардвер.

  Информации за компанијата

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia

   HTB17esfNVXXXXcDXVXXq6xXFXXXl

  Chinese Festival hanging vietnamese silk lanterns Australia
  Најчесто поставувани прашања
  1, зошто да не одберете нас? A.Ние ќе ви понудиме 3D рекламно видео за да ви помогнеме да го раширите вашиот парк или трговски центар. Услугата со едно застанување може да ви помогне да го решите секој проблемза производотпред да работат и да работат. B.бр.1 износ на трговско осигурување за да се гарантира квалитетот и услугата. C.Две вистински работилница соосумгодишно искуство во производствотои повеќе од шест години професионално извозно работење D.Систем за следење на строг квалитет почнувајќи од нарачка E.24 часа по продажба 2. дали можете да обезбедите персонализиран и приспособен производ?, како што е фенер Да!Од дизајн, употреба на материјал, функција, големина, боја, звук, метод на контрола, применуваме целосна персонализирана сопствена услуга. 3. дали може да прифатите ОЕМ или ОДМ термин? Да!OEM и ODM се достапни. можете да понудите фотографија од производот што ви треба, ние ќе можеме добро да ги произведеме за 10-60 дена. 4.Како за MOQ? еден контејнер од 40 HQ. фенери шоу производ Кинески фестивал на фенери Божиќ лед декорација на отворено 3D отворено божиќна декорација led светло големи надворешни божиќни украси за ирваси осветлуваат божиќни украси на отворено осветлуваат божиќни украси на отворено Божиќна светлина декорација на отворен трговски центар Божиќна декорација на отворено јаворина Божиќна декорација на отворено Божиќни украси на отворено за домашна декорација на отворено Божиќни божиќни украси на отворено светла фенер шоу фенери тематски парк новогодишен фестивал зигонг фенер фенер шоу традиционален кинески фестивалски фестивал фенер шоу кинески новогодишен фестивал зигонг фенер

  Zigong Sanhe роботска технологија ко., Ltd

  Контактирајте не

  • +86-813-2104667

  • info@sanherobot.com

  • +86-13990010824

  • бр.13 Huixin Road, Yantan Town, Yantan District, Zigong City, Sechuan Province, Кина

  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns
  • sns sns